תחומי טיפול

כל מה שרציתם לדעת אודות טיפולים בקליניקה של מירי בלנק.

בחרו באחתסוגי טיפול כדי לקבל מידע מקצועי ומפורט על מהלך הטיפול, למי הוא מיועד, באילו מצבים הוא יכול לסייע ולקבוע תור לשיחה.

טיפול בדיכאון

דיכאון , טיפול בדיכאון כולנו מרגישים במהלך חיינו רגעים של עצבות, רגעים בהם אף אחד לא מבין אותנו, שאין לנו תקווה, ותחושת מועקה כאילו אין

להמשך קריאה >>

רוצה לגלות איך לשבור מעגל ולצאת מתקיעות?

רוצה לצאת מלחץ, מתח, לעצור חרדות ולהפסיק לסבול?

אם כבר יצא לך לנסות טיפולים שונים וגם לך יש הרגשה שטיפולים קונבנציונאליים לא עזרו לך להגיע לפתרון של בעיות כמו חרדה, פאניקה, דיכאון, בטחון עצמי ירוד, זוגיות לא מאוזנת והרגשת תקיעות כללית, אני שמחה לבשר לך, שהגעת למקום הנכון. הבשורה המשמחת היא שיש לך אפשרות לפתור את הקשים האלה בעזרת כלים מעשיים ופשוטים אותם יש לך אפשרות לתרגל בחיי היומיום וכך, צעד אחר צעד, להגיע לשינוי האמיתי ולהפטר מהסימפטומים האלה.

בסדרת מפגשים תחומה ומוגדרת אתן לך מגוון כלים וידע לטיפול עצמי שיביאו לך תוצאות שיורגשו היטב כבר לאחר מספר מפגשים בודדים.

בשיטת הניאו-הומנולוגיה, בעזרתה אני מטפלת, מסתמכת על כך שרוב הבעיות האנושיות נגרמות כתוצאה מחוסר איזון חשמלי במוח וניתן ללמוד כיצד לשלוט עליהן בצורה עצמית.

וזה לא בשמיים. שליטה על האיזון החשמלי במוח מאפשרת לשלוט בקצב הלב שעולה, להפסיק להזיע בלי סיבה נראית לעין, לחיות חיי זוגיות מלאים יותר, לחוש ביטחון עצמי גבוה ולהתחיל ליהנות מכל מצב בחיים.

הרבה אנשים כברו טופלו בשיטה בה אני עובדת ונפתרו מהחרדות והפאניקה שליוו את חייהם.

אני מזמינה אותך לגלות כיצד ניתן לחיות בתחושה שיש לך שליטה על מה שקורה בחייך במגוון תחומים בעזרת כלים מעשיים ופשוטים לשימוש בחיי יום-יום.

הדרך לחיים טובים יותר מתחילה מכאן.

לקבלת פרטים והזמנת פגישת היכרות, נא למלא את הפרטים להלן: